KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819215
nr 1481 9215
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, landskap med figurer. Ej signerad. Olja på duk, 35x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x72 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 19:54:14
8/8 15:06:30